Location:

Pruszków, PL

Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców / SQA Engineer

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia wymaganego poziomu.
  • Inicjowanie, nadzór reklamacji do dostawców, w tym działania i raporty 8D.
  • Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów.
  • Definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów.
  • Doskonalenie i rozwój dostawców - minimalizacja ilości braków dostarczanych przez dostawców poprzez pracę z dostawcami nad działaniami prewencyjnymi oraz continuous improvement.
  • Prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części.
  • Nadzorowanie kosztów „złej jakości” dotyczących komponentów.
  • Prowadzenie procesu re-PPAP, rekwalifikacja komponentów.
  • Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia w środowisku produkcyjnym - preferowana branża motoryzacyjna
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość systemów zarządzania jakością (ISO 9001/IATF 16949)
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, SPC ,MSA.
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Miejsce parkingowe.

#LI-AS3