Location:

Pruszków, PL

Lider zespołu logistyki ds. obsługi klienta /Logistics Customer Service Team Leader

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Lider zespołu logistyki ds. obsługi klienta

Miejsce pracy – Pruszków

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem podległych specjalistów z uwzględnieniem ich kompetencji i umiejętności.
  • Koordynowanie przyjmowania zamówień od klientów i wprowadzania ich do systemu.
  • Odpowiedzialność za planowanie wysyłek we współpracy z magazynem wysyłkowym, przewoźnikiem i klientem.
  • Koordynacja procesów celnych.
  • Odpowiedzialność za wybór optymalnie ekonomicznych procesów transportowych.
  • Bieżąca współpraca z planistami produkcji przy tworzeniu planu produkcji.
  • Koordynacja procesów reklamacyjnych.
  • Zapewnienie prawidłowości danych w systemie SAP.
  • Propagowanie zaangażowania pracowników w procesie ciągłego doskonalenia.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pełnione obowiązki.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy Ci:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking.