Location:

Pilsen, CZ

Trim Engineer

Trim Inženýr bude zodpovědný za vedení projektů vývoje čalounění sedadel automobilů (textilní potahy a vysoce kvalitní kůže pro zákazníky OEM) od fáze prototypu po SOP.

Vaším úkolem bude:
• Řízení příprav a vývoje prototypových šablon a sedadlových potahů ve spolupráci s týmem vývojářů
• Účast na přípravě nabídek pro zákazníky
• Dohled nad rozpočtem a harmonogramem projektu
• DFMEA analýzy potahů a sedadel automobilů
• Dohled nad změnami zavedených do prototypů
• Koordinace a spolupráce s projektovými týmy
• Příprava studií proveditelnosti
• Vytváření specifikací materiálu (BOM) a dohled nad procesní a technologickou dokumentací
• Neustálé zlepšování procesů, hledání nových řešení pro snižování nákladů

Očekáváme od vás:
• Min. 2 roky zkušeností v podobné pozici (projektový management, vývoj produktů), nejlépe v automobilovém průmyslu
• Vysokoškolské vzdělání
• Dobrá znalost technického kreslení a AutoCadu
• Praktické znalosti štíhlé výroby, D / FMEA, PPAP, APQP, řešení problémů, 8D, Ishikawa
• Dobrá znalost anglického jazyka umožňující snadnou komunikaci
• Zkušenosti s řízením malého týmu - výhoda
• Dobrá organizace vlastní práce a schopnost delegovat úkoly
• Zaměření se na týmovou práci a dosahování stanovených cílů

Nabízíme:
• Pro kandidáty žijící mimo Plzeň relokační balíček
• Práci v jednosměnném provozu ( pondělí až pátek )
• Příspěvek na dojíždění
• Zázemí a podporu silné mezinárodní společnosti
• Zodpovědnou práci a odborné zaškolení
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Finanční odměny za pracovní a životní výročí
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Zaměstnanecké SIM karty
• a mnoho dalších benefitů