Location:

Pruszków, PL

FMEA Ekspert

Driving the future of automotive. We’re Lear For You.

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Miejsce pracy – Pruszków.

Opis stanowiska:

  • Moderacja, przygotowanie oraz przegląd procesów FMEA.
  • Wsparcie przy wczesnym wykrywaniu możliwych problemów w fazie projektowania nowych wyrobów.
  • Tworzenie drzewa struktury produktów (komponenty, funkcje, ryzyka) przy użyciu oprogramowania APIS IQ-Software.
  • Planowanie, organizowanie oraz udział w spotkaniach FMEA.
  • Sprawdzanie oraz ocena FMEA dostawców.
  • Monitorowanie postępu w projektach FMEA (DFMEA & PFMEA) oraz opracowywanie standardów realizacji analiz FMEA.
  • Ocena i prezentowanie wyników analizy PFMEA przed zespołem projektowym i klientem.
  • Raportowanie wyników procesów PFMEA i ich archiwizacja.
  • Koordynacja realizacji analiz PFMEA na poziomie zakładu zgodnie z założeniami projektów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne min. inżynierskie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Praktyczna znajomość APIS IQ-Software.
  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod systemowego rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej.
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2).

Oferujemy Ci:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking.