Lokalizacja:

Tychy, PL

Stażysta w dziale CAD

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Centrum Techniczne w Tychach powstało w 2010 roku i zajmuje się projektowaniem oraz modyfikacją poszyć do foteli samochodowych - od fazy początkowej, aż do seryjnej produkcji. Ponadto, tworzy oraz modyfikuje pianki PUR, a także szyje poszycia prototypowe. Jest wsparciem i partnerem dla europejskich centrów technicznych.

Poznaj nas bliżej: video

Twoje zadania:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej 2D dla poszyć samochodowych.
  • Współpraca z zespołami projektowymi w Europie.
  • Raportowanie wprowadzanych zmian.
  • Praca w systemie Teamcenter w swoim obszarze odpowiedzialności.

Nasze wymagania:

  • Status studenta ostatnich lat lub absolwenta uczelni technicznej.
  • Mile widziana znajomość obsługi programu CATIA V5 i/lub NX.
  • Dobra znajomości rysunku technicznego.
  • Dobra znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Chęć do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętność pracy w zespole.

Naszym stażystom oferujemy:

  • Staż roczny, płatny, realizowany w oparciu o umowę zlecenie.
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%).

#LI-AS3