Location:

Plavecky Stvrtok, SK, 900 68

IT Specialist

V lokalite Plavecký Štvrtok otvárame úplne nový výrobný JIT závod, ktorý bude dodávať sedadlá do prémiových vozidiel najvyššej rady. Aktuálne tvoríme core tím pre rozbeh a úspešné spustenie nového závodu. SOP je plánované na začiatok roka 2025, takže nás spoločne čaká zaujímavá jazda. Nový závod bude v poradí treťou lokalitou na Slovensku, takže sa nový tím bude môcť oprieť o niekoľkoročné skúsenosti a podporu ostatných kolegov na Slovensku.

Príďte sa nadýchnuť vône kože, luxusu a inovácií, buďte pri zrodení a otvorení nového závodu.

Náplň práce:

  • IT podpora závodu - výrobné systémy, LAN, PC, servery, tlačiarne
  • Podpora koncových používateľov IT
  • Kontrola zálohovania systémov
  • Pravidelné testovanie IT systémov
  • Inštalácia nových komponentov HW a SW
  • Dokumentácia k IT systémom a službám podľa vnútorných pravidiel spoločnosti
  • Spolupráca v oblasti zlepšovania IT procesov

Základné požiadavky:

  • Aktívny prístup k problémom a ich samostatné riešenie
  • SŠ vzdelanie technického smeru
  • Prax v IT, výhodou skúsenosť vo výrobnom podniku, orientácia na podporu výroby
  • Komunikatívna znalosť slovenského a anglického jazyka podmienkou

Ponúkame

  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • Zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rozvoj (jazykové kurzy, školenia, certifikácie)
  • Práca na zaujímavých projektoch v automotive
  • Flexibilná pracovná doba
  • Health packet (fitness, masáže, vitaminové balíčky)
  • Social packet (divadlo, výlety, eventy aj pre rodinných príslušníkov)