Location:

Pikutkowo, PL

Specjalista ds. logistyki SAP (MM, WM)

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Lokalizacja: Pikutkowo (Brześć Kujawski)

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie właściwego przepływu procesów w modułach SAP (MM, WM)
  • Dbałość o poprawność Master Data w MM
  • Odnajdywanie oraz wyjaśnianie nieprawidłowości procesów na podstawie posiadanych danych
  • Współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów z systemem SAP
  • Tworzenie raportów i wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój systemu oraz narzędzi analitycznych - w szczególności EXCEL
  • Kontrolowanie bieżących działań w celu poprawy procesów logistycznych
  • Prowadzenie analiz systemowych i wydajnościowych w systemie SAP
  • Monitorowanie procesów oraz zgłaszanie incydentów
  • Wyszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań logistycznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość sytemu SAP – moduły MM i WM
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS i MM
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz narzędzi pozwalających na analizę danych
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na współpracę i wspieranie członków zespołu na każdym szczeblu
  • Zaangażowanie i umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pakiet relokacyjny
  • Miejsca parkingowe przed fabryką