Lokalizacja:

Tychy, PL

Projektant tapicerki samochodowej

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Centrum Techniczne w Tychach powstało w 2010 roku i zajmuje się projektowaniem oraz modyfikacją poszyć do foteli samochodowych - od fazy początkowej, aż do seryjnej produkcji. Ponadto, tworzy oraz modyfikuje pianki PUR, a także szyje poszycia prototypowe. Jest wsparciem i partnerem dla europejskich centrów technicznych.

Poznaj nas bliżej: video

Twój zakres obowiązków:

  • Modyfikacja szablonów poszyć samochodowych na podstawie już instniejących oraz tworzenie nowych szablonów na podstawie części produkcyjnych, prototypów i innych danych
  • Dopasowanie szablonów do pianki i stelaża siedzenia
  • Cięcie i szycie elementów poszyć
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Znajomość metod używanych przy tapicerowaniu
  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji poszyć samochodowych (montaż, szwalnia lub kontrola jakości)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 25 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 48% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)
  • Praca na jedną zmianę (elastyczne godziny pracy)
  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna, MultiSport, dofinansowanie do posiłków

#LI-AS3