Location:

Brno, CZ

Product Designer

Naše vývojové cetrum v Brně se zabývá vývojem plastových dílů do automotive (jedná se převážně o konektory a pojistkové skříně). Hledáme konstruktéra, který nejen kreslí, ale baví ho vymýšlet nové cesty a možnosti. Product designer si u nás samostatně koordinuje svěřený projekt z pohledu konstrukce. Vývoj je to, co děláte, nebo dělat chcete? Hledáte novou výzvu? Přesedněte k nám!

Co Vás čeká:

  • Kompletní zodpovědnost za svěřený projekt z pohledu designu
  • Vypracování konstrukční výkresové dokumentace a specifikace vyvíjeného produktu
  • Přímá komunikace a obhajoba projektu u zákazníka
  • Účast na prestižních mezinárodních projektech pro světové automobilky

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření (strojírenství, dopravní technika, atp.)
  • Zkušenosti na obodobné pozici (Automotive sektor, plasty velkou výhodou)
  • Praktická znalost práce v prostředí 3D CAD (ideálně Catia)
  • Všeobecný přehled v oblasti strojírenství a materiálového inženýrství (zpracování plastů)
  • Odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup
  • Aktivní znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Odpovídající znalosti práce na PC (MS Office, ...)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Práce na velmi zajímavých projektech pro Volvo, Ford, BMW a jiné
  • Osobní a profesní růst v rámci stabilní nadnárodní společnosti
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní akce, atd.)
  • Nadstandartní finanční ohodnocení