Location:

Brno, CZ

Testovací Technik

Společnost Lear Corporation drží 186. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 253 lokalitách ve 37 zemích s přibližně 160 000 zaměstnanců. Lear je obchodován pod symbolem [LEA] na newyorské burze.

Do naší nové testovací laboratoře v Brně zaměřené na vývoj terminálů a konektorů do automotive hledáme kolegu, který bude mít na starost primárně testování těchto výrobků.

Náplň práce:

  • Příprava vzorků a testovacích zařízení pro testování
  • Provádění mechanických, elektrických, klimatických a dalších testů
  • Tvorba laboratorních zpráv s výsledky testů
  • Provádění výzkumu na konkrétní laboratorní témata
  • Podpora konstruktérů při vyhodnocování odchylek a rizika
  • Účast na FMEA a při vyhodnocování výsledků validačních testů
  • Kontrola odhadovaných nákladů na testy
  • Sledování kalibrace testovacích zařízení
  • Podpora při instalaci nových testovacích zařízení

Požadavky:

  • Vzdělání technického směru
  • Elektro-vzdělání a platná vyhláška 50 výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici v testovací laboratoři
  • Znalosti materiálů, technologie výroby v oblasti plastů a zpracování kovů výhodou
  • Angličtina základní znalost
  • Znalost práce s PC a aplikací MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • Dobré analytické dovednosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Práce na velmi zajímavých projektech pro Volvo, Ford, BMW a jiné
  • Osobní a profesní růst v rámci stabilní nadnárodní společnosti
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní akce, atd.)
  • Nadstandartní finanční ohodnocení

#LI-TS1