Location:

Legnica, PL

Inżynier Procesu Tłoczenia

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych   i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 38 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #186 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Zakład Legnica Structures powstał w 2012 roku. Obecnie zatrudnia około 1100 osób i produkuje konstrukcje stalowe, prowadnice oraz mechanizmy siedzeń samochodowych.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia u jednego z liderów wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 25 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)

Zakres Obowiązków:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z tłocznictwem w zakresie narzędzi i procesu
  • Wdrażanie działań mających na celu zwiększenie wydajności produkcji
  • Wdrażanie nowych narzędzi do produkcji oraz ich walidacja
  • Poprawa bezpieczeństwa na stanowiskach pracy
  • Przygotowywanie kart przeglądów i regulacji dla wybranych narzędzi oraz kart parametrów
  • Przygotowywanie instrukcji obsługi, uruchomienia i przezbrojenia pras

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia zawodowego związanego z budową i zasadami działania narzędzi do tłoczenia
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z tłocznictwem metalu
  • Wiedzy w zakresie materiałoznawstwa, konstrukcji narzędzi, tłoczenia
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację
  • Znajomości narzędzi problem solving
  • Inicjatywy w działaniu i proaktywnej postawy
  • Nastawienia na pracę zespołową