Location:

Ostrov, CZ, 34901

Material Analyst

Společnost Lear Corporation drží 186. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 257 lokalitách ve 38 zemích více než 160 000 zaměstnanců.

V Ostrově u Stříbra fungujeme od roku 2008 a jsme jedna z klíčových výrobních lokalit v rámci evropské sítě Learu Corporation. Dodáváme moderní a vysoce kvalitní sedačky pro klíčové zákazníky automobilového průmyslu. Aktuálně zde máme 2 výrobní závody a s více než 1400 zaměstnanci společně pracuje na atraktivních modelech sedadel pro BMW, AUDI a PORSCHE.

Co bude Vaším úkolem?

  • Plánování dodávek materiálu od dodavatelů v závislosti na odvolávkách výroby.
  • Vyhodnocení a optimalizace dodavatelské spolehlivosti.
  • Zodpovědnost za nastavení systému objednávek a dopravy.
  • Kontrola stavu zásob dle stanovených cílů a účast na inventurách.
  • Aktivní spolupráce na řízení náběhu a výběhu dílů, které podléhají inženýrským změnám.

Co od Vás potřebujeme?

  • Praxi na obdobné pozici Disponenta, Plánovače materiálu nebo koordinátora logistiky ve výrobní společnosti.
  • Zkušenosti v automotive velkou výhodou.
  • Pokročilá znalost MS Excel – funkce, tabulky – rychlá orientace.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (znalost německého či jiného cizího jazyka výhodou).
  • Spolehlivost.

Rádi Vám nabídneme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a příspěvek na dopravu.
  • Flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené.
  • Možnost stravování přímo v závodě - oběd platí Lear
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify.
  • Skvělou příležitost k vybudování kariéry v dynamicky rostoucí a perspektivní společnosti.
  • Vyrábíme sedačky pro prémiové výrobce automobilů BMW, AUDI, Porsche.

#LI-TS1