Location:

Pilsen, CZ

Projektový Elektroinženýr - Vývoj Komponentů

Lear For You

We work hard for the people who work for us. We champion our teams. We foster collaboration, inclusion, respect and excellence. What we are trying to say is we want to be more for you.

We are your path to a better career, a better future, and a better you.

Our teams have invented groundbreaking technologies, flawlessly manufactured millions of products and earned a long list of awards. Year after year, we are one of the World's Most Admired Companies.

Our teams are the secret to our success. They are empowered, inventive and inclusive. Passionate about their craft. Driven to succeed. Because we all understand that we must work together to win.

Are you ready for a better career? A better future?

We're Lear For You.

Společnost Lear Corporation (NYSE: LEA) byla založena v roce 1917 v Detroitu pod názvem American Metal Products. Lear drží 186. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 261 lokalitách ve 39 zemích s přibližně 169 000 zaměstnanců.

Co bude Vaším úkolem?

  • Jste zodpovědní za vývoj komponentů v sedadle z prototypové fáze do fáze sériové výroby
  • Zavádění požadavků zákazníka do před-sériové výroby, úzká spolupráce s výrobou
  • Zodpovědnost za vedení přiděleného projektu od jeho zadání zákazníkem až po spuštění sériové výroby. vedení a koordinace členů projektového týmu
  • Tvorba projektového plánu, dohled nad dodržením termínů a cílů projektu, reporting nadřízenému
  • Podílení se na přípravě & aktualizaci technické dokumentace
  • Navrhování a realizace a designových řešení k dosažní požadavků zákazníka a legislativních požadavků
  • Analyzování příčin vad a neshod
  • Sledování a evidence nedostatků produktu a podílení se na jejich odstranění ve spolupráci s interním SME teamem
  • Podílení se na přípravě interního systému na základě standartu IATF 16949
  • Zastupování Technického Centra v Plzni při komunikaci se zákazníkem – jednáme s interním zákazníkem tedy v rámci Lear Corporation

Co od Vás potřebujeme?

  • Alespoň SŠ strojní/elektro vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou (vedení projektu/projektové řízení v rámci elektro komponentů či podobném sektoru).
  • Zkušenosti komunikačním systémem vozidla CAN/LIN and SW-Update process
  • Komunikativní úroveň angličtiny výhodou, němčina výhodou.
  • Kreativní technické myšlení „out of the box“ je pro nás stěžejní, hledáme ty správné talenty a profesionály.
  • Prozákaznický přístup, zvládání stresových situací
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pravidelné cestovaní do poboček Learu v Německu a v Čechách

Co vám nabídneme:

  • Skvělou příležitost vybudovat nebo rozvíjet kariéru v prostředí vývojového centra
  • Zázemí silné a úspěšné mezinárodní společnosti
  • Pravidelná školení, rozvoj a podporu od kolegů/kolegyň
  • Práci pro známé značky v automotive, např. BMW, Audi, Daimler, Porsche, atd.

Benefity:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Volnočasové poukázky – Sodexo/Pluxee Flexipassy
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás i rodinné příslušníky
  • Multisport karta a Makro karta

Dále nabízíme:

  • Případnou podporu pro kandidáty mimo region – podpora při relokaci
  • Aktivně podporujeme sladění pracovního života se soukromým – „work-life balance“
  • Pravidelné akce a zajímavé události pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Možnost zapojovat se do sportovních akcí v rámci společnosti
  • U vybraných pozic možnost pracovat kombinovaně v kanceláři i mimo kancelář