Kierownik Projektów (Launch Manager)

Location:

Pruszków, PL

Country/Region:  Poland
Job Function:  Manufacturing
Requisition ID:  35274
Employment Type:  Salary

Driving the future of automotive. We’re Lear For You.

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 38 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #186 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

W Polsce Lear posiada 8 Zakładów Produkcyjnych oraz 3 Centra Techniczne. Zakład Lear Corporation w Pruszkowie należy do Dywizji Thermal Comfort Solutions i produkuje systemy masażu i komfortu oraz klimatyzacji do foteli samochodowych.

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie produktów i procesów do seryjnej produkcji oraz wprowadzanie zmian do istniejących procesów produkcyjnych.
  • Zarządzanie zespołem projektowym, nadzorowanie i koordynowanie pracy wykonawców w projekcie.
  • Przygotowywanie struktury podziału pracy.
  • Tworzenie harmonogramu projektu, określanie zadań i nadzór nad terminową realizacją zaplanowanych działań.
  • Planowanie i zarządzanie budżetem projektowym.
  • Zarządzanie ryzykiem projektu.
  • Monitorowanie statusu projektu.
  • Wprowadzanie nowych produktów do produkcji.
  • Nadzór nad dokumentacją.
  • Podejmowanie trafnych decyzji i kontrolowanie przebiegu pracy.
  • Orientacja na cele projektowe.
  • Budowanie i podtrzymywanie odpowiednich relacji z klientami i współpracownikami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne.
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub z zakresu wprowadzania nowych produktów do produkcji dla branży automotive min. 3-5 lat.
  • Umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office i MS Project.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy Ci:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży motroryzacyjnej, w przyjaznym wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking.

#LI-AS3