Location:

Pruszków, PL

Młodszy Inżynier Testów w Centrum Inżynieryjnym

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 38 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #186 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Młodszy Inżynier Testów

Pruszków

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów mat grzewczych oraz systemów komfortu montowanych w fotelach samochodowych.
  • Wykonywanie testów elektrycznych, mechanicznych oraz materiałowych, takich jak testy palności, emisyjności, wytrzymałościowe.
  • Opracowywanie planów walidacji oraz raportów według specyfikacji klienta.
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznym laboratoriami testów.
  • Analiza niepowodzeń testu, poszukiwanie pierwotnej przyczyny i udzielanie porad dotyczących ulepszeń – masz realny wpływ w rozwijaniu naszych produktów.
  • Bieżąca współpraca z zespołem inżynierów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Preferowane doświadczenie z oprzyrządowaniem testowym, specyfikacjami testowymi i systemami analizowania danych / pracy laboratoryjnej.
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów.
  • Dobra znajomość czytania rysunku technicznego.
  • Efektywne rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC.

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej, w przyjaznym zespole profesjonalistów
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego
  • Opiekę medyczną w prywatnej sieci klinik
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatny parking

#LI-AS3