Location:

Voderady, SK, 919 42

Industriálny inžinier / PLC specialista - Voderady

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v roku 1917 v Southfielde, Michigan, USA a stala sa svetovým lídrom vo vývoji a výrobe pre sedacie a elektrické systémy automobilov. Lear tvorí tím viac ako 165,000 talentovaných zamestnancov v 257 lokalitách v 39 krajinách celého sveta a momentálne sa nachádza na 148. mieste svetového rebríčka Fortune 500, súčasne je úspešne obchodovaná na burze v New Yorku [LEA].

Pre svoj závod vo Voderadoch pri Trnave hľadáme na odborníka na pozíciu Industriálneho inžiniera. Na tejto pozícii sa budete venovať sledovaniu komplexity výrobkov s cieľom definovať najvhodnejších riešení na zabezpečenie plynulého chodu výroby. Nástupná mzda cca 1600 - 2500 EUR v závislosti od skúseností.

 Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Definicia výrobných krokov
  • Podieľanie se na programovaní a nastavovaní strojov a zariadení
  • Optimalizovať výrobné procesy pomocou technických riešení
  • Návrhnúť usporiadania v súlade s pravidlami bezpečnosti
  • Vytvárať špecifikácie pre nové/modifikované stroje a zariadenia
  • Kontrola/prehľad technickej dokumentácie
  • Technická podpora výroby, spolupráca s oddelením kvality/výroby pri riešení problémov
  • Komunikácia s dodávateľom počas inštalácie nových strojov a zariadení od špecifikácie po porebratie do sériovej výroby
  • Technická podpora pri zavedení nových produktov/ zavádzanie procesných zmien v určených termínoch a nákladoch.

Požadujeme:

  • VŠ / SOŠ technického zamerania

  • Prax z výrobnej alebo automotive spoločnosti na totožnej pozícii
  • Skúsenosti v PLC programovaní (Simatic, Step7, Tiaportal…)
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť MS Office a Auto Cad - vítaná
  • Spoľahlivosť, flexibilita, tímový duch, schopnosť verejného prejavu a prezentácie

Iné výhody:

  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Starostlivosť o zamestnancov – pitný režim, ovocné dni, vitamínové balíčky, Relax kupóny…
  • Nové, moderné priestory
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na dochádzanie
  • Príspevok na dôchodkové sporenie
  • Vlastná jedáleň + príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • Koncoročný bonus
  • Bonus pri odporúčaní  zamestnanca
  • Finančné poradenstvo
  • Vzdelávacie programy
  • Zdravotná starostlivosť o zamestnancov