Finanční Účetní

Location:

Vyskov, CZ, 68201

Country/Region:  Czech Republic
Job Function:  Finance
Requisition ID:  35451
Employment Type:  Salary

Společnost Lear Corporation drží 186. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 253 lokalitách ve 38 zemích s přibližně 186 000 zaměstnanců. Lear je obchodován pod symbolem [LEA] na newyorské burze.

Výrobní závod ve Vyškově patří k divizi E-systems, specializuje se na výrobu terminálů, konektorů, pojistkových skříní a dalších produktů do aut světových značek. Zahrnuje jak vstřikování plastů, tak i lisování kovů nebo montáž.

Pracovní náplň:
• Vystavování manuálních vydaných faktur
• Vystavování interních zakázek
• Úzká spolupráce se závody v Německu v oblasti účetnictví
• Účtování v SAP, příprava příslušné dokumentace
• Účtování intercompany transakcí
• Účtování leasing transakcí dle pravidel US-GAAP
• Příprava rekonciliací účtů
• Spolupráce při přípravě cash transakcí
• Zpracovávání statistických dat

Co byste měli splňovat?
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• Aktivní znalost angličtiny na úrovni minimálně B1 ( téměř denní komunikace )
• Znalost MS Excel –kontingenční tabulky, vyhledávací funkce
• Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
• Dynamické a moderní prostředí s mnoha příležitostmi pro rozvoj a úspěšnou kariéru
• Motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod (měsíční odměny, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenky, Flexipassy, odměny za pracovní a životní výročí, roční bonus, dárcovství krve, zaměstnanecké sim karty)
• Podporujeme kreativní a inovativní přístup. Budete mít možnost zapojit se do akcí v oblasti služby komunitě (charitativní akce v regionu)

#LI-TS1

Location Code:  0549