Location:

Vyskov, CZ, 68201

Správce budov - Vyškov

Společnost Lear Corporation drží 147. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 261 lokalitách ve 39 zemích s přibližně 169 000 zaměstnanců. Lear je obchodován pod symbolem [LEA] na newyorské burze.

Vaším úkolem bude:

  • zabezpečování úklidu výrobních prostor a venkovních prostor
  • spolupráce při řešení odpadového hospodářství (nebezpečný odpad)
  • řešení odběru elektřiny, měsíční upřesňování odběru el. energie
  • řešení vodního hospodářství
  • řešení ostrahy budov
  • nákup drobných předmětů a režijního materiálu pro jednotlivá střediska
  • zabezpečování jednotlivých objednávek – cenových kalkulací na subdodávky od dodavatelů, týkajících se oprav a dodávek nových zařízení
  • zabezpečování výchozích revizních zpráv elektro – opakované prohlídky a revize
  • zabezpečení servisních prohlídek vyhrazených tlakových nádob, rozvodů a kompresoroven
  • zabezpečení oprav, údržby, budov, jejich vnitřních zařízení a venkovních pozemků
  • jednání se státními institucemi

Měl/a by jste splňovat:

  • SŠ vzdělání technického směru (není podmínkou)
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • Komunikativní znalost angického jazyka
  • zkušenosti z pozice správce budovy nejlépe ve výrobní společnosti
  • spolehlivost, samostanost, schopnost stanovovat priority
  • připravenost na velmi rychlé pracovní prostředí
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Dynamické a moderní prostředí s mnoha příležitostmi pro rozvoj a úspěšnou kariéru
  • Motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod (měsíční odměny, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenky, Flexipassy, odměny za pracovní a životní výročí, roční bonus, dárcovství krve, zaměstnanecké sim karty)
  • Dokážeme ocenit a náležitě odměnit každou snahu, podporujeme kreativní a inovativní přístup. Budete mít možnost zapojit se do akcí v oblasti služby komunitě (charitativní akce v regionu).